Logo Dydnia ZS - Zespół Szkół w Dydni

News

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

25.01.2017

        W dniu 18 stycznia 2017 r. odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Pucha Dyrektora ZSzZ w Dynowie pod hasłem " Ferie na sportowo".

        Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonali Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie Pani Halina Cygan oraz Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie Pan Stanisław Tymowicz.

        W turnieju wzięły udział 4 drużyny z Gimnazjum w Dubiecku, Dylągowej, Izdebkach oraz Gimnazjum w Dydni. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze zajmując I miejsce i tym samym zdobyła Puchar Dyrektora ZSzZ w Dynowie. Miejsce II zajęła drużyna z Gimnazjum w Izdebkach natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała sie drużyna z gimnazjum w Dylągowej.

        Skład naszej drużyny: Martyna Folta, (kapitan drużyny) Kamila Dmitrzak, Aleksandra Pietryka, Wiktoria Szul, Karolina Wójcik, Patrycja Ćwiań, Zuzanna Stadnik, Weronika Organ, Emilia Zdybek, Sabina Brodzicka i Dominika Cierpiak.

         Wszystkie zespoły i ich opiekunowie zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor Zespołu Szkół  Zawodowych w Dynowie pamiątkowymi dyplomami, zaś indywidualne wyróżnienia i nagrody rzeczowe zdobyły: Kamila Dmitrzak (najlepsza zawodniczka turnieju) z Gimnazjum w Dydni, a także Patrycja Owsiana (najlepiej zagrywająca) z Gimnazjum w Izdebkach.

        Równolegle do zmagań naszych siatkarek trwał Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt w którym nasza uczennica Dominika Cierpiak zajęła III miejsce.

         Gratulujemy wygranej i zdobycia pucharu !!!

 

Dyrektor Szkoły Zaprasza

Zaloguj >

Zegar

  • :
  • :

Kalendarz

czerwiec 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zobacz również

sonda

newsletter

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.