Logo Dydnia ZS - Zespół Szkół w Dydni

Absolwenci finalistami ogólnopolskich konkursów cd.

Jesteśmy świadkami kolejnych sukcesów Mateusza. W tym roku został finalistą Mister Warszawy, ponadto jest trenerem personalnym takich osób jak Tomasz Zień, czy Karolina Szostak. Jest zapraszany na wydarzenia sportowe, na których spotyka aktorów, piosenkarzy, sportowców. Jednym z najważniejszych wydarzeń w jego życiu stał się udział 3 czerwca w programie Wysokie C, który prowadzi znana dziennikarka Małgorzata Zietkiewicz. W programie tym odkrywano tajemnice światła w obrazach Caravaggia. Na planie pojawiła się Dr Grażyna Bastek - historyk sztuki w Muzeum Narodowym w Warszawie, Maciej Hen - genialny telewizyjny realizator światła i model Mateusz "Songo". Cały program można obejrzeć pod linkiem:

http://www.polsatnews.pl/wideo-program/wysokie-c-caravaggio_6713956/

Ostatnie informacje zamieszczone na jego facebookowym profilu to podjęcie współpracy treningowej z Krzysztofem Włodarczykiem - byłym mistrzem świata w boksie.

 

Jesteśmy świadkami kolejnego sukcesu Mateusza Sowy. Kilka dni temu podpisał umowę z TVP na realizację programu dotyczącego zdrowego stylu życia. Prawdopodobnie będzie prowadzony wspólnie z Panią Ewą Chodakowską - ) – polską trenerką  fitness, trenerką  personalną, specjalizującą się w treningu funkcjonalnym.

 

Dyrektor Szkoły Zaprasza

Zaloguj >

Zegar

  • :
  • :

Kalendarz

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zobacz również

sonda

newsletter

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.